O násRonald Reagan vyhrává politikou volného tržního hospodářství a vojenské síly studenou válku proti sovětské říši zla.

4.10.1989 se občané města Dresden vzepřou proti režimu východoněmecké komunistické strany SED.

9.11.1989 padne Berlínská zeď.

17.11.1989 se v Praze koná veliká manifestace proti komunismu.

23.12.1989 přestřihávají Hans-Dietrich Genscher a Jiří Dienstbier u hraničního přechodu Rozvadov-Waidhaus ostnaté dráty tvořící železnou oponu mezi Bavorskem a Čechami.

2.6.1991 Helmut Kohl a Petr Pithart znovu otevírají železniční trať Mnichov - Železná Ruda - Plzeň - Praha, která byla poprvé slavnostně otevřena 15.11.1877, ale v roce 1945 zablokována zdí a ostnatým drátem.

A nyní je založena SASKO-ČESKÁ STAVEBNÍ SPOL. S R.O., s následující podnikatelskou filozofií:
Co nejlepší výkon pro za účelem vzestupu regionu Sasko - Čechy - Východní Bavorsko do ligy mistrů světového hospodářství, tedy na úroveň, na které byly Chemintz a Zwickau se zakladateli AUDI Augustem Horchem (HORCH und AUDI), Johannem Baptistou Winklhoferem a Richardem Adolfem Jaenickem (WANDERER) a Jörgenem Skaftem Rasmussenem (DKW) a na které byla Plzeň s Emilem rytířem Škodou a generálem námořního dělostřelectva, inženýrem baronem Karlem Škodou s největším podnikem dunajské monarchie v době Viléma II.

Naše divize SASKO-ČESKÁ CONSULTING business administration, manažerské účetnictví, forecasting, investment analysis, controlling a treasuring

Naše divize SASKO-ČESKÁ STAVEBNÍ nabízí následující paletu služeb:
Poradenství - dodávka - realizace
Nejrůznější stavební a zednické práce
Systémy pro pokrývání střech a obkládání stěn
SAINT-GOBAIN
ARCELOR
SATJAM
KLÖCKNER
RIB-ROOF
GUTTA

SASKO-ČESKÁ STAVEBNÍ SPOL.S R.O.

MAXE ŠVABINSKÉHO 644
CZ-41801 BÍLINA

TEL 731 752 024
E-MAIL scss@scss.czBílina

Bilina Bilina Bilina Bilina Bilina


Vogtland

EICHIGT-VOGTLAND EICHIGT-VOGTLAND EICHIGT-VOGTLAND EICHIGT-VOGTLAND